Listopad v družince

Tento měsíc byl zahájen četbou pohádky „O veliké řepě“. Známou pohádku o tom  jak všichni táhli, ale řepu vytáhnout nemohli, si děti také společně zahrály. Obličeje jsme si vyzdobili speciálními pastelkami, někteří měli i nezbytné doplňky a snažili jsme se řepu vytáhnout. Spojenými silami se nám to nakonec podařilo. V rámci bramborového týdne byla zahájena  mikulášská výzdoba družinky a pomocí tiskátek z brambor děti tvořily první obrázky čertů. Svoji kreativitu  jsme využily také při výzdobě adventního věnce a tvorbě pohádkového pexesa.